آکادمی مجازی دیابت گابریک

درباره ما

سرعت بالای بروزرسانی اطلاعات مربوط به مدیریت و درمان دیابت باعث شده که کادر درمان برای دسترسی آسان و سریع به علم روز دنیا که در عین حال با شرایط کشور نیز همخوانی داشته باشد، با چالش روبرو باشند. ما در آکادمی مجازی دیابت گابریک برای حل این مشکل با کمک اساتید برتر دیابت از تخصص‌های مختلف برای تولید مجموعه‌ای کامل از مباحث علمی درمان دیابت کمک گرفته‌ایم. کلیه اعضای کادر درمان که با بیماران مبتلا به دیابت سر و کار دارند، به راحتی و به صورت آنلاین می‌توانند از محتوای آموزشی ارائه شده در این آکادمی استفاده نمایند.
آکادمی مجازی گابریک زیر نظر کمیته علمی انجمن اطلاع‌رسانی دیابت گابریک فعالیت می‌کند و اساتید دوره‌های آکادمی مجازی دیابت گابریک، گروهی از برترین اساتید دانشگاهی و متخصصین بالینی کشور هستند که گابریک افتخار حضور و همراهی این عزیزان را داشته است و علاوه بر بیان کاربردی مدیریت دارویی دیابت، به جنبه‌های کمتر دیده شده این حوزه پرداخته‌اند.
اما این تنها بخشی از امکاناتی است که شما با عضویت در آکادمی مجازی دیابت گابریک خواهید داشت. در کنار دوره‌های آموزشی آنلاین، امکان استفاده از مطالب علمی تکمیلی شامل فیلم‌ها و مقالات آموزشی، جلسات دوره‌ای case study وبینارهای تخصصی برای شما فراهم شده است.
قطعاً یکی از دغدغه‌های شما به عنوان پزشک و یا پیراپزشک کمک به بیماران مبتلا به دیابت است، ما در آکادمی مجازی دیابت گابریک، علاوه بر مباحث و مطالب مرتبط با مدیریت بالینی دیابت، در رابطه با خود-مدیریتی دیابت نیز امکانات مختلفی برای شما آماده کرده‌ایم و امیدواریم با کمک شما عزیزان بتوانیم بیش از پیش به شعار انجمن گابریک نزدیک شویم:
همراه هم آینده‌ای را خواهیم ساخت که در آن دیابت برای هیچکس تهدید و نگرانی نبوده، بلکه فرصتی جهت حرکت در مسیر سلامت و رشد انسان باشد.

آدرس : تهران، خیابان خالداسلامبولی، خیابان شانزدهم، پلاک 4
تلفن : 02182433 (داخلی 114)
ایمیل : info@gabricvida.com
پیمایش به بالا