آکادمی مجازی دیابت گابریک

دوره‌های آموزشی پزشکان و متخصصین

در سال‌های اخیر پروتکل‌های مدیریت بالینی دیابت تغییرات زیادی داشته و تمرکز زیادی بر به کارگیری رویکرد همه جانبه در تجویز و تعیین برنامه درمانی دیابت شده است. از سوی دیگر تحقیقات نشان می‌دهد که علاوه بر دانش بالینی، به منظور ارتقای پایبندی افراد مبتلا به دیابت به درمان‌های تجویز شده، لازم است پزشکان با مفاهیمی همچون درمان بیمار-محور آشنا بوده و در عین حال با توجه به امکانات کشور بهترین برنامه درمانی را برای بیمارانشان تعیین نمایند.

ما با توجه به این موضوعات و با کمک گرفتن از اساتید ارجمندی که هر کدام از برتر ین‌های رشته خود به حساب می‌آیند، مجموعه‌ای کامل و در عین حال کاربردی از سرفصل‌های ضروری در زمینه مدیریت بالینی دیابت را گردآوری کرده‌ایم که در ادامه به صورت خلاصه توضیح داده شده‌اند. شما می‌توانید با مراجعه به هر یک از این سرفصل‌ها ضمن استفاده از محتوای آموزشی از مطالب تکمیلی قرار داده شده در هر یک دوره‌ها استفاده نمایید.
به یاد داشته باشید این مجموعه‌ها بروزسانی خواهند شد و سرفصل‌های جدید به این مجموعه اضافه خواهد شد. علاوه بر این جلسات آنلاین case discussion به صورت دوره‌ای با اساتید آکادمی برگزار می‌شود.

بنابراین برای اطلاع از این موارد حتماً در خبرنامه ما عضو شوید:

برای ثبت نام و مشاهده محتوای دوره‌های آموزشی روی عکس یا اسم دوره آموزشی کلیک کنید

No Courses Found!
پیمایش به بالا