آکادمی مجازی دیابت گابریک

به صفحه حامیان آکادمی مجازی دیابت گابریک خوش آمدید

انجمن اطلاع‌رسانی دیابت گابریک با تکیه و پشتوانه حامیان خود توانسته است پلتفرم آکادمی مجازی دیابت گابریک را راه‌اندازی نماید تا تمام اعضای کادر درمان کشور بتوانند در نقطه و هر زمان به جدیدترین نکات درمان بالینی دیابت دسترسی داشته باشند. با توجه به اهمیتی که کمیته علمی آکادمی مجازی دیابت گابریک به علمی و مستند بودن مطالب و موضوعات ارائه شده در پلتفرم آکادمی می‌دهند؛ تمام مطالب ارائه در صفحات شرکت‌های حامی آکادمی مورد تائید علمی می‌باشد. حامیان محترم آکادمی مجازی دیابت گابریک از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه دارو و تجهیزات دیابت هستند که از روزهای اولیه تشکیل آکادمی مجازی دیابت گابریک در کنار ما بوده‌اند.

دسترسی به مطالب علمی تکمیلی و کدهای تخفیف استفاده از دوره‌های آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک

شما با مراجعه به صفحات حامیان آکادمی مجازی دیابت گابریک می‌توانید ضمن استفاده از محتواهای علمی تکمیلی، برخی از دوره‌های آکادمی مانند دوره داروهای خوراکی دیابت، داروهای تزریقی دیابت و پایش قند خون در دیابت را به صورت رایگان مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر این بعد از استفاده از مطالب موجود در صفحات، از کدهای تخفیف متنوعی که در اختیار شما قرار داده شده برای تهیه دوره‌های مختلف آکادمی مجازی دیابت استفاده نمایید.

همراه هم آینده‌ای را خواهیم ساخت که در آن دیابت برای هیچ‌کس تهدید و نگرانی نبوده، بلکه فرصتی جهت حرکت در مسیر سلامت و رشد انسان باشد
پیمایش به بالا