آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

شرکت مداوا، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک

به صفحه شرکت مداوا، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید. در این صفحه علاوه بر دسترسی به محتوای معرفی محصول شرکت، می‌توانید از کد تخفیف ارائه شده در این صفحه، برای خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک استفاده نمایید.

کدهای تخفیف

دریافت کد تخفیف‌ با مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت مداوا

شما بعد از مشاهده محتوای ویدئویی شرکت مداوا ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت کد تخفیف 20 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت می نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره کلیک نمایید:

  • Don’t Forget about the Heart & Don’t Wait for the Kidney

    ارائه دهنده: دکتر علیرضا استقامتی، فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، رئیس هیئت مدیره و رئیس کمیته ادوکسی انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ شرکت مداوا

برای آشنایی بیشتر با شرکت مداوا، ضمن مشاهده کلیپ‌های زیر از کد تخفیف 30 درصدی موجود در آن برای تهیه دوره‌های آموزشی آکادمی استفاده بفرمایید.

معرفی شرکت مداوا

معرفی داروی Gloxiga

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشورهای شرکت مداوا

شما می‌توانید با دانلود بروشور آموزشی شرکت داروسازی مداوا ضمن آشنایی با محصولات دارویی این شرکت، می‌توانید برای تهیه دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک، از تخفیف برخوردار شوید؛ کافی است بروشور زیر را دانلود نموده کد تخفیف 40 درصدی درج شده در آنها را استفاده نمایید.

ارتباط مستیم با شرکت مداوا

شما می‌توانید از طریق  زیر با شرکت مداوا در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری
پیمایش به بالا