آکادمی مجازی دیابت گابریک

همایش‌های علمی و وبینارهای آموزشی دیابت

آکادمی مجازی دیابت گابریک، در کنار ارائه دوره‌های آموزشی آنلاین، به منظور ارتقای توانمندی کادر درمان کشور در مدیریت بالینی دیابت اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های علمی آنلاین همراه با امتیاز بازآموزی می‌نماید.
در این جلسات آنلاین که با حضور برترین متخصصین و اساتید فعال در حوزه درمان بیماران مبتلا به دیابت برگزار می‌گردد، شرکت‌کنندگان از سراسر کشور این امکان را دارند که با اصول درمان و مدیریت بالینی دیابت به صورت بیمار محور و case-based گایدلاین‎های روز دنیا در زمینه مدیریت دیابت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
یافته‌های علمی نشان می‌دهند که آموزش مناسب، و ارتباط مؤثر توسط گروه پزشکی با افراد دیابتی علی‌رغم مراجعه پیوسته آن‌ها به پزشک و مصرف صحیح دارو، به پیشگیری از بروز عوارض در افراد مبتلا به دیابت کمک خواهد کرد و این در حالی است که توانمندسازی بیماران در مدیریت دیابت و چالش‌های کنترل روزمره دیابت و چالش‌های آن توسط گروه پزشکی نیز می‌تواند در آن مؤثر باشد، در این راستا ما در آکادمی مجازی دیابت گابریک با هدف آموزش کادر درمان در جهت توانمندسازی افراد مبتلا به دیابت و پیشگیری از عوارض تلاش خواهد کرد تا جامعه‌ای بسازد تا افراد دیابتی بتواند با مدیریت بهینه دیابت و پیشگیری از عوارض آن سلامت، مولد و امیدوار زندگی کنند.

همایش‌های علمی و وبینارهای آموزشی

همایش‌های علمی دیابت، رویکرد کاربردی

همایش سالانه دیابت رویکرد کاربردی جزو اولین برنامه‌های علمی با تمرکز خاص بر مدیریت دیابت در کشور است که با نظارت اساتید کمیته مشورتی علمی انجمن دیابت گابریک و همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی طی سال‌های اخیر برگزار شده است.
مخاطب این همایش علمی مدیریت دیابت عبارتند از پزشکان عمومی، متخصصین داخلی، متخصصین اطفال، فوق متخصصین غدد و متابولیسم اطفال و بالغین. در این همایش‌های تخصصی اساتید برجسته غدد و متابولیسم کشور محورهای برنامه را به‌ صورت سخنرانی و مسئله محور (case-based) در قالبی تعاملی به مخاطبین ارائه می‌دهند.

کارگاه تخصصی مدیریت دیابت، رویکرد جامع‌نگر Diabetes Care: A Holistic Approach

کارگاه تخصصی مدیریت دیابت، رویکرد جامع‌نگر
Diabetes Care: A Holistic Approach

انجمن دیابت گابریک سالانه کارگاه‌های آموزشی برای دستیاران فوق تخصص غدد درون‌ریز و متابولیسم کشور برگزار می‌کند که طی آن مفاهیم مدیریت بیمار محور و ابعاد کمتر مورد توجه قرار گرفته در مدیریت بالینی دیابت با حضور اساتید دانشگاهی و مدرسین گابریک مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

کارگاه‌های بررسی نمونه‌های بالینی GabricVida Class

عزیزانی که دوره‌های آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک را گذرانده‌اند امکان شرکت در کارگاه‌های آموزشی GabricVida Class را خواهند داشت که در طول سال و با محوریت مرور نمونه‌های بالینی با حضور اساتید و پزشکان برتر مدیریت بالینی دیابت کشور برگزار می‌گردد.

برای اطلاع از جدیدترین وبینارها و همایش‌های علمی آکادمی مجازی دیابت گابریک در خبرنامه ما عضو شوید:

پیمایش به بالا