آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

به صفحه شرکت پویش دارو، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید.

به صفحه شرکت پویش دارو، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید. در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه انسولین‌های بیوسیمیلار بازالین و رپیدسولین در قالب کارگاه‌های آموزشی و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. علاوه بر این شما می‌توانید ضمن دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید.

دسترسی رایگان به دوره‌های آکادمی مجازی دیابت گابریک

کدهای تخفیف

شما بعد از مشاهده محتوای ویدئویی شرکت پویش دارو ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت کد تخفیف 20 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت می نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره زیر کلیک نمایید:
دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ شرکت پویش دارو

شما می‌توانید با مشاهده کلیپ زیر کد تخفیف 30 درصدی خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک قرار گرفته در آن را استفاده نمایید.

شرکت پویش دارو - معرفی قلم انسولین بازالین

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشورهای شرکت پویش دارو

شما می‌توانید با دانلود بروشورهای آموزشی شرکت پویش دارو ضمن آشنایی با ویژگیهای انسولینهای بازالین و رپیدسولین، کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشورهای زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آنها استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در هر بروشور یک کد تخفیف 40 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

ارتباط مستیم با شرکت پویش دارو

شما می‌توانید از طریق  زیر با شرکت پویش دارو در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری
پیمایش به بالا