آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

به صفحه شرکت سرویه، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید.

در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت در قالب کارگاه‌های آموزشی، کلیپ و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. علاوه بر این شما می‌توانید ضمن دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید.

کدهای تخفیف

شما بعد از مشاهده کارگاه‌ علمی شرکت سرویه ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه مدیریت دیابت در ماه مبارک رمضان، کد تخفیف 20 درصدی برای تهیه سایر دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت می‌نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره زیر کلیک نمایید:

  • DiaRamadan

    ارائه دهنده: دکتر سید عادل جاهد، فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم، رئیس کمیته علمی انجمن اطلاع‌رسانی دیابت گابریک

  • Modern Sulfonylureas in Daily Clinical Practice

    ارائه دهندگان: پنل اساتید غدد و متابولیسم: آقای دکتر مجتبی ملک، آقای دکتر سید عادل جاهد

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ‌ شرکت سرویه

کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک در کلیپ‌ زیر قرار دارد و شما می‌توانید با مشاهده آنها از این کد تخفیف استفاده نمایید. کافی است روی کلیپ‌ کلیک نموده و کد تخفیف 30 درصدی را در کلیپ مشاهده نمایید.

آشنایی با قرص آهسته رهش دیامیکرون

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت سرویه

شما می‌توانید با دانلود بروشور آموزشی شرکت سرویه ضمن آشنایی با قرص Diamicron MR، کد تخفیف 40 درصدی خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشور زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آنها استفاده نمایید.

ارتباط مستیم با شرکت سرویه

شما می‌توانید از طریق  زیر با شرکت سرویه در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری

دوره‌های گروه

پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
پیمایش به بالا