آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

به صفحه شرکت رش (Roche)، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید.

در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه پایش قند خون در قالب کارگاه‌های آموزشی، کلیپ و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. علاوه بر این شما می‌توانید ضمن دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید.

دسترسی رایگان به دوره‌های آکادمی مجازی دیابت گابریک

کدهای تخفیف

شما بعد از مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت رش (Roche) ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه پایش قند خون کدهای تخفیف متنوع 20 تا 70 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره زیر کلیک نمایید:

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ‌های شرکت رش (Roche)

کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک در کلیپ‌های زیر قرار دارد و شما می‌توانید با مشاهده آنها از این کدهای تخفیف استفاده نمایید. کافی است روی هر یک از کلیپ‌ها کلیک نموده و کد تخفیف را در کلیپ مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید در هر کلیپ یک کد تخفیف 30 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

آشنایی با اپلیکیشن آسان چک

دستگاه تست قند خون Accu-Chek Instant

استفاده از دستگاه تست قند خون Accu-Chek Instant

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت رش (Roche)

شما می‌توانید با دانلود بروشورهای آموزشی شرکت رش (Roche) ضمن آشنایی با ویژگیهای دستگاه تست قند خون Accu-check Instant و اپلیکیشن و آسان چک، کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشورهای زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آنها استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در هر بروشور یک کد تخفیف 40 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

ارتباط مستیم با شرکت رش (Roche)

شما می‌توانید از طریق  زیر با شرکت رش (Roche) در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری
پیمایش به بالا