آکادمی مجازی دیابت گابریک

آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان
فریر آسا طب

به صفحه شرکت فریر آسا طب، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید. در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه مدیریت دیابت به صورت کارگاه‌های آموزشی، کلیپ و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

علاوه به دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، می‌توانید با استفاده از مطالب این صفحه کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید. برای اطلاع از نحوه دسترسی به کدهای تخفیف توضیحات این صفحه را مطالعه بفرمایید.

دسترسی رایگان به دوره آنلاین پایش قند خون آکادمی مجازی دیابت گابریک

کد تخفیف‌های متنوع با مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت فریر آسا طب

شما بعد از مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت فریر آسا طب ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه مدیریت دیابت کدهای تخفیف متنوع 20 تا 70 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره زیر کلیک نمایید:

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت فریر آسا طب

شما می‌توانید با دانلود بروشورهای آموزشی شرکت فریر آسا طب ضمن آشنایی با محصولات این شرکت، کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشور زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در بروشور یک کد تخفیف 40 درصدی یکبار مصرف قرار دارد.

ارتباط مستیم با شرکت فریر آسا طب

شما می‌توانید از طریق فرم زیر با شرکت فریر آسا طب در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری

دوره‌های گروه

پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
سبد خرید شما
اسکرول به بالا