آکادمی مجازی دیابت گابریک

آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان
شرکت داروسازی دکتر عبیدی

به صفحه شرکت داروسازی دکتر عبیدی، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید. در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت به صورت کارگاه‌های آموزشی، کلیپ و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. 

علاوه به دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، می‌توانید با استفاده از مطالب این صفحه کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید. برای اطلاع از نحوه دسترسی به کدهای تخفیف توضیحات این صفحه را مطالعه بفرمایید.

دسترسی رایگان به دوره آنلاین داروهای خوراکی دیابت آکادمی مجازی دیابت گابریک

کد تخفیف‌های متنوع با مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت داروسازی دکتر عبیدی

شما بعد از مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت داروسازی دکتر عبیدی ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت کدهای تخفیف متنوع 20 تا 70 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی کلیک نمایید.

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ‌های شرکت داروسازی دکتر عبیدی

کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک در کلیپ‌های زیر قرار دارد و شما می‌توانید با مشاهده آنها از این کدهای تخفیف استفاده نمایید. کافی است روی هر یک از کلیپ‌ها کلیک نموده و کد تخفیف را در کلیپ مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید در هر کلیپ یک کد تخفیف 30 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

قرص ترکیبی گلوتریو Glotrio

قرص گلوریپا Gloripa

معرفی مجموعه ویدئوهای سفر شیرین

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت داروسازی دکتر عبیدی

شما می‌توانید با دانلود بروشورهای آموزشی شرکت داروسازی دکتر عبیدی ضمن آشنایی با محصولات دارویی این شرکت، کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشور زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در بروشور یک کد تخفیف 40 درصدی یکبار مصرف قرار دارد.

ارتباط مستیم با شرکت داروسازی دکتر عبیدی

شما می‌توانید از طریق فرم زیر با شرکت داروسازی دکتر عبیدی در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری

دوره‌های گروه

پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
سبد خرید شما
اسکرول به بالا