آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

به صفحه شرکت شفایاب

وارد کننده محصولات شرکت Eli Lilly و حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید.

در این صفحه اطلاعات تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت به در قالب کلیپ و بروشور در اختیار شما قرار گرفته است. علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از مطالب این صفحه کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید. برای اطلاع از نحوه دسترسی به کدهای تخفیف توضیحات این صفحه را مطالعه بفرمایید.

دسترسی رایگان به دوره‌های آکادمی مجازی دیابت گابریک

کدهای تخفیف

شما بعد از مشاهده کارگاه‌های علمی شرکت شفایاب (Shafayab) ضمن دریافت اطلاعات علمی تکمیلی در حوزه انسولین درمانی کد تخفیف 20 درصدی برای تهیه دوره‌های آموزشی آنلاین آکادمی مجازی دیابت گابریک دریافت نمایید. برای اطلاع بیشتر از محتوای این کارگاه‌ها و کدهای تخفیف دریافتی روی دوره زیر کلیک نمایید:

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ‌ شرکت شفایاب

کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک در کلیپ‌ زیر قرار دارد و شما می‌توانید با مشاهده آن از این کد تخفیف استفاده نمایید. کافی است روی کلیپ‌ کلیک نموده و کد تخفیف 30 درصدی را در کلیپ مشاهده نمایید

آشنایی با شرکت Eli Lilly

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت شفایاب

شما می‌توانید با دانلود بروشور آموزشی شرکت شفایاب ضمن آشنایی با پروفایل محصولات Eli Lilly، کد تخفیف 40 درصدی خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشور زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آنها استفاده نمایید.

ارتباط مستقیم با شرکت شفایاب

شما می‌توانید از طریق فرم زیر با شرکت شفایاب در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری
پیمایش به بالا