آکادمی مجازی دیابت گابریک

آکادمی مجازی دیابت گابریک

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

به صفحه شرکت داروسازی تهران شیمی، حامی آکادمی مجازی دیابت گابریک، خوش آمدید. در این صفحه مطالب آموزشی تکمیلی در حوزه مدیریت دارویی دیابت به صورت کارگاه‌های آموزشی، کلیپ و بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.
علاوه به دسترسی به محتواهای آموزشی تکمیلی، می‌توانید با استفاده از مطالب این صفحه کدهای تخفیف متفاوتی برای استفاده از دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک داشته باشید. برای اطلاع از نحوه دسترسی به کدهای تخفیف توضیحات این صفحه را مطالعه بفرمایید.

دسترسی رایگان به دوره‌ آنلاین داروهای خوراکی دیابت آکادمی مجازی دیابت گابریک

دریافت کد تخفیف با مشاهده کلیپ‌های شرکت داروسازی تهران شیمی

کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک در کلیپ‌های زیر قرار دارد و شما می‌توانید با مشاهده آنها از این کدهای تخفیف استفاده نمایید. کافی است روی هر یک از کلیپ‌ها کلیک نموده و کد تخفیف را در کلیپ مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید در هر کلیپ یک کد تخفیف 30 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

معرفی قرصهای جاردیپا Jardipa و جاردی پلاس Jardiplus

دریافت کد تخفیف با دانلود بروشور شرکت داروسازی تهران شیمی

شما می‌توانید با دانلود بروشور آموزشی شرکت داروسازی تهران شیمی ضمن آشنایی با محصولات دارویی این شرکت، کد تخفیف خرید دوره‌های آموزشی آکادمی مجازی دیابت گابریک را دریافت نمایید. کافی است بروشور زیر را دانلود نموده و از کد تخفیف درج شده در آنها استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در بروشور یک کد تخفیف 40 درصدی متفاوت قرار داده شده که یکبار مصرف می‌باشد.

ارتباط مستیم با شرکت داروسازی تهران شیمی

شما می‌توانید از طریق فرم زیر با شرکت تهران شیمی در ارتباط باشید:

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
اشتراک گذاری

دوره‌های گروه

پیشرفت دوره
0% تکمیل‌شده
0/0 مرحله
سبد خرید شما
اسکرول به بالا